Bedrijfsnieuws
Chiwhan Yoon nieuwe CEO Kioti Europe
Kioti Europe, een dochteronderneming van het Zuid-Koreaanse Daedong, heeft een nieuwe CEO. Chiwhan Yoon zwaait er nu de scepter, laat de fabrikant weten.
Kioti Europe, een dochteronderneming van het Zuid-Koreaanse Daedong, heeft een nieuwe CEO. Chiwhan Yoon zwaait er nu de scepter, laat de fabrikant weten.
Yoon volgt Stuart Kang op. Yoon heeft veel ervaring op het gebied van strategie, innovatie en financiën. Hij werkt namelijk nog steeds bij de Amerikaanse tak van Daedong. Daar is hij als CFO verantwoordelijk voor de financiën. Ook was hij tot december vorig jaar verantwoordelijk voor de strategie van Daedong-Kioti. Daarvoor werkte Yoon bij Hyundai, waar hij ondermeer de financiele tak van het bedrijf leidde.”Het is een eer om Kioti Europe te mogen leiden in zo’n cruciale tijd,” zegt Chiwhan Yoon. Hij wil inzetten op groei in de landbouw, waarbij een belangrijke rol is weggelegd voor precisielandbouw en robotica. “Europa vertegenwoordigt zowel een dynamische als strategisch essentiële markt voor de groei van Kioti. Onze focus zal liggen op het leveren van innovatieve producten en diensten, het versterken van onze dealer- en distributienetwerken, het voldoen aan de uiteenlopende en unieke behoeften van onze klanten in de regio, en het versnellen van toekomstige landbouwtechnologieën zoals autonoom rijden, robotica en smart farming.”