CNH Industrial, het moederbedrijf van New Holland, Case IH en Steyr, heeft in het boekjaar 2024 een omzet van 19,2 miljard euro geboekt. In vergelijking met vorig jaar is dat een daling van 20 procent.
De omzet uit zowel de landbouw- als de constructiemachines is gedaald. Volgens CEO Gerrit Marx was het een moeilijk jaar waarin de productie van de fabrieken van het concern 34 procent minder uren hebben gedraaid. En als gevolg daarvan zijn de voorraden bij de dealers met een waarde van in totaal 677 miljoen dollar afgenomen.
Ook voor het komende boekjaar verwacht Marx de nodige uitdagingen. In ieder geval tot halverwege dit jaar zouden de lastige omstandigheden aanhouden. Daarom wordt er voor 2025 ook een lagere omzet verwacht. Volgens Marx daalt de landbouwomzet van CNH 13 tot 18 procent ten opzichte van het afgesloten boekjaar.