Mechanisatiebedrijf B. Naaktgeboren stopt, Zelf sleutelen volgens de Europese Right to Repair-wetgeving, de elektrische Fendt voldoet op een melkveebedrijf, Ego komt met een grote ruggedragen bladblazer en de KNRM onderzoekt de mogelijkheden voor het elektrificeren Challenger-rupstrekkers. Dit was de week op Mechaman.
Mechanisatiebedrijf B. Naaktgeboren in Tollebeek stopt ermee. Dat heeft directeur Dammie Hulsebosch in een brief laten weten. Op 15 april gaan de deuren van het bedrijf aan de Nimrodstraat definitief dicht. Lees het volledige bericht.
Het lijkt in de EU goed geregeld met de Repair and Maintenance Information-wetgeving. Toch is het lastig om software aan te schaffen die nodig is voor bepaalde reparaties. Lees het volledige verhaal (Premium).
Top Agrar mocht een proefrit maken met één van de prototypes van een elektrische Fendt e100 Vario, die wordt getest op een melkveebedrijf in Zuid-Duitsland. Lees het volledige bericht.
Ego komt deze zomer met een nieuwe ruggedragen bladblazer. Met een blaaskracht van 26 newton en een snelheid van 72,2 m/s is de LBP8000E het nieuwe topmodel van Ego. Lees het volledige bericht.
De Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij doet onderzoek naar het elektrificeren van negentien Challenger-trekkers. De trekkers zijn waterbestendig en zullen gebruikt worden om de reddingsboten vanaf het strand in zee te leggen. Lees het volledige bericht.