Reinigen
Maredo introduceert volledig elektrische turbineblazer
Machinefabrikant Maredo heeft een nieuwe, volledig elektrisch aangedreven bladblazer ontwikkeld. De getrokken turbineblazer heeft een blaascapaciteit tot 240 kuub lucht per minuut.
Machinefabrikant Maredo heeft een nieuwe, volledig elektrisch aangedreven bladblazer ontwikkeld. De getrokken turbineblazer heeft een blaascapaciteit tot 240 kuub lucht per minuut.
In de CT610 Hicap Eblower is ruimte voor twee 48-volts lithiumaccu’s. Er kan slechts één accu per keer worden aangesloten; twee accu’s tegelijk aansluiten is niet mogelijk. Volgens de fabrikant uit Langbroek (Ut.) kan de machine met twee accu’s tot 60 minuten op vol vermogen in de hoogste stand blazen.
De bladblazer is draadloos te bedienen met een afstandsbediening. Het ventilatortoerental is instelbaar in twee standen. Ook de blaasrichting is elektrisch te verstellen. De blaaspijp en ventilator kunnen 360 graden naar links en rechts draaien.
De bladblazer met onderstel meet 190 cm in lengte, 130 cm in breedte en 100 cm in hoogte. De trailer is voorzien van banden in de maat 18×9,5-8. Een trekhaakhoogte van 40 cm is gewenst. Het gewicht bedraagt 180 kg zonder accu’s; elke accu weegt 26,5 kg.
De CT610 Hicap Eblower is vanaf deze zomer leverbaar. De aanschafprijs wordt uitsluitend op aanvraag gedeeld.

De blaaspijp en ventilator kunnen 360 graden naar links en rechts draaien.