Opslaan

Voederwinning

Pöttinger integreert fronttank voor inkuilmiddelen in bumper

Pöttinger introduceert de Liquido F. Dit is een fronttank voor inkuilmiddelen die is ondergebracht in een bumper. De breedte van de bumper is instelbaar van 2,55 tot 2,85 meter.

Pöttinger introduceert de Liquido F. Dit is een fronttank voor inkuilmiddelen die is ondergebracht in een bumper. De breedte van de bumper is instelbaar van 2,55 tot 2,85 meter.

De fronttank bestaat uit drie delen: een hoofdtank, een schoonwatertank en een handwastank. De hoofdtank heeft een inhoud van 200 liter, maar is ook verkrijgbaar met 400 liter inhoud. Vanuit de tank wordt het middel naar een sproeibalk in de opraapwagen of balenpers gepompt.

Pöttinger bouwt twee varianten. De Liquido F 2000 kan 40 tot 245 liter inkuilmiddelen per uur naar de sproeiers pompen. De Liquido F 3000 kan tot 470 liter middel per uur naar twee extra sproeiers pompen.

Doseren

Het in- en uitschakelen van het systeem gebeurt handmatig of automatisch. Zo kan de bediening ook worden gekoppeld aan de positie van de pick-up. Wordt de pick-up opgetild, dan schakelt de pomp automatisch uit.

Een digitale doorstroommeter meet de opbrengst van de pomp. Het debiet kan handmatig in stappen van 10 procent worden verhoogd of verlaagd. Bij de Liquido F 3000 kan met behulp van de doorstroomsensor de dosering automatisch worden aangepast aan de ingestelde hoeveelheid en de rijsnelheid. Indien nodig schakelt het werktuig zelfstandig de twee extra sproeiers in.

Reinigen

De Oostenrijkse fabrikant heeft over het reinigen van het systeem ook nagedacht. Met water uit de schoonwatertank kan zowel de hoofdtank als het leidingwerk en de sproeiers worden doorgespoeld.

De frontbumper met geïntegreerde tank is voorzien van onder meer een niveau-indicator, trekhaak en gereedschapskist. Optioneel zijn werkverlichting en parkeerrollen leverbaar.